Primátor prijal "ZPOZákov"
Skalická radnica sa rozhodla, že si ich nenápadnú, ale dôležitú činnosť uctí slávnostným prijatím. Konalo sa v obradnej sieni radnice v stredu 29. novembra. Primátor Ľudovít Barát v príhovore vyzdvihol prácu desiatok ľudí v ZPOZe a odovzdal im pamätné listy. Pozvaní hostia sa zapísali do Pamätnej knihy mesta Skalica. Prijatia sa zúčastnil aj viceprimátor Milan Roman.
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 12. 2017 12:11