Začali sa Mikulášske trhy
V ich úvode primátor Ľudovít Barát za pomoci detí rozsvietili vianočný stromček a spolu s viceprimátorom Milanom Romanom zaželal Skaličanom príjemný advent a pokojné vianočné sviatky. Pre návštevníkov, ktorých dnes bolo neúrekom, bude až do soboty k dispozícii vyše 30 stánkov s občerstvením a rôznym sortimentom pod zub i na potešenie. Každý deň podvečer je pripravený sprievodný program.
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 12. 2017 10:37