Menu

Skalica

Skaličania vicemajstrami Slovenska v hokejbale

Skaličania vicemajstrami Slovenska v hokejbale 1

Dňa 28.05.2022 sa odohral posledný finálový zápas hokejbalovej extraligy v BigMat aréne v Skalici.

V rozhodujúcom piatom zápase finálovej série mali prvú gólovú šancu domáci, ale Rampáček v nájazde neuspel. Potom prebrali iniciatívu hostia a boli aj efektívni. V priebehu dvoch minút viedli 2:0.

V druhej tretine najskôr Lukačovič nepremenil nájazd, na druhej strane však hostia áno a viedli už o tri góly. Potom sa konečne presadili aj domáci a znížili gólom Váleka. Vzápätí však pri oslabení o dvoch hráčov opäť inkasovali. Do konca tretiny Hokejmarket znížil D. Janáčom.

Tretia tretina bola o snahe domácich prelomiť obranu hostí, ale podarilo sa to až v úplnom závere Rampáčkom. Bolo to však už neskoro a hostia sa mohli tešiť zo zisku ôsmeho titulu. Ten tretí pre Hokejmarket sa ani po veľkom boji nepodaril.

Napriek tomu je vo vitríne Skaličanov pohár za post vicemajstra Slovenska, čo je ďalší skvelý športový úspech Skalice.

Veľké poďakovanie patrí divákom, ktorí boli veľkou oporou Skaličanov nielen v tomto zápase, ale počas celého ročníka najvyššej súťaže.

Dátum vloženia: 30. 5. 2022 10:42
Dátum poslednej aktualizácie: 30. 5. 2022 10:52